Rezultati 7. Messierjevega plus maraona

Za nami je 7. Messierjev plus maraton, ki je potekal 25. in 26. 10. 2014 na Šmartnem na Pohorju. Udeležile so se ga tri ekipe tekmovalcev, ki jim je v večernih urah dobra nagajala megla, kasneje pa visoka vlažnost. Številni večerni objekti so tako tekmovalcem ušli, so pa vsi tekmovalci uspešno našli vse objekte iz drugega dela seznama.

Rezultati 7. Messierjevega plus maratona:

1. mesto: Gorazd Bizjan s pomočnikoma Gajo in Filipom s 103 objekti,

2. mesto: Mitja Govedič s 94 objekti,

3. mesto: Javor Kac s pomočnikom Robertom Lajhom s 84 objekti.

 

Nekaj utrinkov iz predavanj in tekmovanja si lahko ogledate v galeriji.

Ta vnos je bil objavljen v Messierjevi plus maraton. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja