Vabilo na sestanek

Vabilo na sestanek Astronomskega društva Orion

 

Spoštovani,
 
vabimo vas na sestanek Astronomskega društva Orion, ki bo v petek 19. oktobra 2012 ob 18. uri v učilnici 1D6 v novem traktu II. gimnazije Maribor (Trg Miloša Zidanška 1, vstop skozi novi prizidek šole z Žitne ulice, nato desno po stopnicah v 1. nadstropje).
 
Dnevni red:
 
1. Deep Freeze
V dokumentarni oddaji z naslovom Deep Freze bomo spoznali nekaj najhladnejših območij v vesolju. Prepotovali bomo pot od našega Osončja do roba vesolja in spoznali vzroke za ekstremno nizke temperature.
2. Poročilo o delovanju meteorske kamere
3. Poročilo s 5. Messierjevega plus maratona
4. Poročilo o udeležbi AD Orion na Noči raziskovalcev Univerze v Mariboru
5. Razno
 
Prijazno vabljeni
 
                                                           Prijazen pozdrav,
                                                                Igor Žiberna
Ta vnos je bil objavljen v Sestanki. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja