Vabilo na januarski sestanek in občni zbor

Spoštovani,

vabimo vas na sestanek Astronomskega društva Orion, ki bo v sredo 23. januarja 2019 ob 18. uri v učilnici 1D6 v novem traktu II. gimnazije Maribor (Trg Miloša Zidanška 1, vstop skozi novi prizidek šole z Žitne ulice, nato desno po stopnicah v 1. nadstropje ali skozi glavni vhod, skozi avlo, na koncu avle desno po hodniku do novega prizidka, nato po stopnicah v 1. nadstropje).

Dnevni red:
1. Občni zbor Astronomskega društva Orion
a. Izvolitev delovnega predsedstva
b. Vsebinsko poročilo o delu AD Orion v letu 2018
c. Finančno poročilo AD Orion za leto 2018
d. Razprava o vsebinskem in finančnem poročilu
e. Volitve v Izvršni odbor, Nadzorni odbor in Disciplinsko sodišče
f. Načrt dela AD Orion v letu 2019.

2. Razno
Pričakujemo vašo zanesljivo udeležbo.
Lep pozdrav,
Igor Žiberna

Ta vnos je bil objavljen v Sestanki. Zaznamek za trajno povezavo.