Vabilo na junijski sestanek

 
Spoštovani,
vabimo vas na sestanek Astronomskega društva Orion, ki bo v petek, 15. junija 2012 ob 18. uri v učilnici 1D6 v novem traktu II. gimnazije Maribor (Trg Miloša Zidanška 1, vstop skozi novi prizidek šole z Žitne ulice, nato desno po stopnicah v 1. nadstropje).
 

Dnevni red:
1. Igor Žiberna: Planet Saturn (predavanje)
V predavanju bomo spoznali zgodovino odkrivanja Saturna. Spoznali bomo zakonitosti gibanja tega planeta. Seznanili se bomo z notranjo zgradbo, Saturnovo atmosfero in pojavi v njej. Posebno pozornost bomo namenili Saturnovim obročem in njihovi sestavi.
2. Poročilo z 12. Dnevov astronomije
3. Poročilo z javnega opazovanja prehoda Venere čez Sončevo ploskev
4. Razno
 
Vljudno vabljeni
 
                                                           Prijazen pozdrav,
                                                                Igor Žiberna
Ta vnos je bil objavljen v Sestanki. Zaznamek za trajno povezavo.

Dodaj odgovor

Vaš e-naslov ne bo objavljen. * označuje zahtevana polja