Vabilo na redni mesečni sestanek

Spoštovani,

vabimo vas na sestanek Astronomskega društva Orion, ki bo v sredo 16. septembra 2020 ob 18. uri v učilnici 1D6 v novem traktu II. gimnazije Maribor (Trg Miloša Zidanška 1, vstop skozi novi prizidek šole z Žitne ulice, nato desno po stopnicah v 1. nadstropje ali skozi glavni vhod, skozi avlo, na koncu avle desno po hodniku do novega prizidka, nato po stopnicah v 1. nadstropje).

Dnevni red:

1. Poročilo o delu AD Orion med aprilom in septembrom 2020

2. Načrt dela AD Orion do konca leta 2020

3. Razno

Vljudno prosimo, da na sestanku upoštevate vsa pravila o ravnanju v času prisotnosti virusa (obvezna uporaba zaščitnih mask, primerna medsebojna razdalja itd….).

Prijazno vabljeni!

Igor Žiberna

Ta vnos je bil objavljen v Sestanki. Zaznamek za trajno povezavo.